Half – Life 2 feston 15 vjetorin e saj
Dhe ne akoma presim Half-Life 3... Në 16 nëntor 2004, Valve publikoi një nga lojërat më të famshme dhe më të vlerësuara për PC ndonjëherë, të shumëpriturën Half-Life 2, e cila ishte baza e shumë lojërave dhe mod-eve që do…
Valve ka refuzuar kërkesën e zhvilluesit të World War Z për të ribërë Half-life 2
Saber Inteactive kapi një kontratë shumë të mirë me adaptimin e saj të World War Z, që u lançua para pak këtij viti. Gjithsesi studioja i kishte sytë në një vend tjetër, në Half-Life 2 për të qenë më të…