fbpx
Kjo video 4K e Modern Warfare tregon pamje nga Gunfight
Sipas Infinity Ward, Gunfight është vetëm fillimi. Pas zbulimit të gameplay-it të Gunfight Mode, pamje të reja të Call of Duty: Modern Warfare janë publikuar. Loja do të vijë këtë vit për PC dhe konsola dhe duket se vërtet do…