Tag: gulag

Ky streamer i Warzone ka fituar gulag teksa i binte fyellit
Duke qenë se kurrë nuk ka fund të mënyrave gallatë për të luajtur videolojëra, një streamer i Warzone, ja ka dalë të fitojë një ndeshje të gulag, me asgjë më shumë se një fyell. Sigurisht që kjo arritje i përket…
Zbulohen pamjet e para të Gulag në CoD: Mobile
Call of Duty: Mobile zbuloi pamjet e para të Gulag të shtunën e 23 majit, që do të mundësojnë combat-in klaustrofobik në lojë, me shumë gjasa në Season 7 të saj. Zhvilluesit e Call of Duty kanë qenë duke ripunuar…
Zhvilluesi i Warzone zbulon armët e reja që po vijnë në Gulag
Amos Hodge, dizenjuesi kryesor në Raven Software, ka hedhur dritë mbi procesin krijues pas 1v1 të Warzone, si dhe konfirmimin e disa armëve që do të vijnë së shpejti Duke folur për GameSpot, Hodge konfirmoi se armët e reja do…
Një glitch në Warzone po lejon lojtarët të marrin armë në Gulag
Një lojtar i Warzone gjeti armë që mund të merrte në Gulag, falë një glitch loje të tmerrshëm Përdoruesi i Reddit, Kasperinoz postoi një klip dje duke treguar këtë glitch në veprim. Pasi pritën në platformën e sipërme, ata shkuan…