Tag: guardians of the galaxy

Trailer i parë i Thor: Love and Thunder sjell plot surpriza
Pas një pritje goxha të gjatë, Thor: Love and Thunder na sjell trailer e parë të këtij filmi i cili na tregon mbi aventurat e reja të Thor të mbushur plot me surpriza. Trailer i ri i Thor: Love and…
Guardians of the Galaxy do të vijë në Game Pass
Një nga lojërat më të mira të MARVEL në PC po vjen në Game Pass të Microsoft më pak se pesë muaj pasi u publikua. Marvel's Guardians of the Galaxy do të dalë në shërbimin e abonimit javën e ardhshme.…
Çfarë ndikimi pati 2021 në botën e gaming?
Fundi i vitit 2021 ka ardhur pas një rrugëtimi goxha të gjatë. Dhe si çdo fundvit, ne do t’iu sjellim një përmbledhje rreth asaj që ndodhi në botën e gaming dhe çfarë impakti pati. Edhe pse fundi i 2020 na…
Marvel’s Guardians of the Galaxy Review
Marvel në bashkëpunim me Square Enix dhe Eidos-Montreal rikthehet përsëri por kësaj here me një lojë të re e cila është Guardians of the Galaxy. Më në fund kjo lojë na ka ardhur në dorë për t’u bërë review dhe…
Një lojë e Guardians of the Galaxy është në zhvillim
Ekipi pas lojërave Deus Ex po merret me një nga grupet më të famshëm të superheronjve të Marvel-it. Sipas E3 2021, botuesi Square Enix zbuloi se Eidos Montreal, studio prapa lojërave si Deus Ex: Human Revolution, po punon për një…
Dave Bautista do të bëjë një film të Bane si ai i Joker
Ylli i Dead dhe Guardians of the Galaxy, Dave Bautista ka thënë në të kaluarën dëshirën e tij për të luajtur si Bane ashtu edhe Fenix. Kështu, gjatë një mundësie të fundit për të folur me të ndërsa ai promovonte…
Vin Diesel sugjeron se Guardians Of The Galaxy do të jenë në filmin e ri të Thor
A do i shohim Guardians of the Galaxy në Thor: Love and Thunder? Nëse personazhet e Guardians of the Galaxy do të shfaqen në Thor: love and Thunder, kjo nuk do të ishte ndonjë çudi e madhe dhe pikërisht Vin…
Filmat e Marvel që duhet se sbën ti shihni para Avengers: Endgame
Avengers: Endgame është padyshim një nga filmat më të mëdhenj të këtij viti. Nëse keni vendosur të shikoni disa filma të Marvel Cinematic Universe që do iu ndihmojnë të bëni më mirë lidhjen mes ngjarieve që do të ndodhin do…
Suicide Squad 2: Will Smith nuk do të rikthehet si Deadshot
James Gunn nga Guardians of the Galaxy do të jetë regjizor. Vazhdimi i Suicide Squad duket se do të humbasë një nga anëtarët më të rëndësishëm të ekipit të tij. Will Smith, që ka portretizuar Floyd Lawton ose ndryshe Deadshot…