Tag: gta triology

Kërkesat e PC për GTA Trilogy janë më të larta se të Red Dead Redemption 2
GTA Trilogy: Definitive Edition u konfirmua më në fund në fillim të këtij muaji, por përveç disa detajeve themelore Rockstar nuk dha shumë informacion. Tani studioja ka hequr kapakun e GTA Trilogy, duke ofruar trailerin e datës së lançimit, screenshots……
Ja çfarë PC ju duhet për të luajtur GTA Trilogy Definitive Edition
GTA Trilogy-The Definitive Edition thuhet se do të ketë komanda të stilit GTA V, një sistem të ri ndriçimi, tekstura me rezolucion të lartë dhe më shumë. Së fundmi një leaker ka postuar në një forum kërkesat e PC për…
Rockstar Games konfirmon GTA trilogy remaster
GTA Trilogy Remaster e përfolur gjatë duket se është konfirmuar nga vetë Rockstar Games pasi GTA 3, Vice City dhe San Andreas u shfaqën në platformën zyrtare të PC të kompanisë me logot e reja për tu nisur. GTA Trilogy…
GTA Trilogy duket se do të bëhet vërtet remaster
Pas muajsh thashetheme dhe të brendshëm të industrisë që pretendonin se një remaster i tre lojërave klasike GTA ishin rrugës, bordi i vlerësimit të lojërave koreane tani i ka vënë ato në dukje. Paketa e titujve duket se quhet Grand…