Tag: gta: san andreas

Disa foto në San Andreas Remastered sjellin dyshime për GTA 6
GTA Trilogy: The Definitive Edition është konsideruar si nga fansat ashtu edhe nga kritikët si një zhgënjim i madh, por kjo nuk i ka penguar disa lojtarë të kërkojnë në çdo cep për Easter eggs. Pavarësisht se GTA 6 ende…
GTA 3, Vice City dhe San Andreas do të kenë një remaster
Mesa duket thashethemet e shumta rezultuan të vërteta. Një remaster i tre lojërave Grand Theft Auto është duke ardhur për platforma të ndryshme duke përfshirë këtu edhe Nintendo Switch. Dhe akoma më mirë, pritet që të vijë këtë vjeshtë. Për…
San Andreas mund të rikthehet përsëri
Një informacion i ri ka qarkulluar së fundmi rreth Rockstar Games. Sipas këtij informacioni, Rockstar Games ka në plan që të bërë një remake të lojërave të saj të mëparshme Grand Theft Auto. Në fillim të këtij viti, disa raporte…
Ky remake i GTA: San Andreas është mjaft i bukur
Modder Fat Dino ka marrë përsipër të ribëjë Grand Theft Auto: San Andreas, posaçërisht skenën hyrëse të lojës, dhe rezultatet janë tronditëse. Grand Theft Auto: San Andreas është më shumë se pesëmbëdhjetë vjeç dhe mbetet një nga lojërat më të…
Cheat Codes: Kode për GTA San Andreas
Një ndër lojërat më nostalgjike për shumë gamers është sigurisht GTA San Andreas. Një ndër gjërat e para që shumica prej nesh bënte ishte përdorimi i cheat codes ose kodet. Për t’iu rikthyer nostalgjinë iu keni sjellë një listë me…
Si të gjeni GTA: San Andreas Easter Egg në Cyberpunk 2077
Një lojtar i Cyberpunk 2077 ka gjetur një lojë një referencë meme nga GTA: San Andreas Hedhja në treg e Cyberpunk 2077 gjatë javës së kaluar u prit me shumë reagime të miksuara nga fansat të cilët shpreheshin se e…
Dikush ka arritur të mbarojë GTA: San Andreas për 26 minuta
Rekordi i mëparshëm ishte 4 orë Zbulimi i një glitch-i mjaft interesant për speedruns në GTA: San Andreas, i cili të jep mundësinë të arrish në misionin final të lojës menjëherë, e ka ulur rekordin botëror nga thuajse 4 orë…
Modi më i fundit i Resident Evil sjell së bashku C.J dhe Big Smoke nga GTA: San Andreas
"Oh shit here we go again" Resident Evil 2 ka qenë një nga lojërat më të suksesshme të vitit deri më tani. Të gjithë thonë që i është afruar shumë origjinalit dhe se ka kombinuar aksionin, horrorin, misterin dhe strategjinë…