Tag: gta remastered

Ja çfarë PC ju duhet për të luajtur GTA Trilogy Definitive Edition
GTA Trilogy-The Definitive Edition thuhet se do të ketë komanda të stilit GTA V, një sistem të ri ndriçimi, tekstura me rezolucion të lartë dhe më shumë. Së fundmi një leaker ka postuar në një forum kërkesat e PC për…
GTA Trilogy duket se do të bëhet vërtet remaster
Pas muajsh thashetheme dhe të brendshëm të industrisë që pretendonin se një remaster i tre lojërave klasike GTA ishin rrugës, bordi i vlerësimit të lojërave koreane tani i ka vënë ato në dukje. Paketa e titujve duket se quhet Grand…