Tag: gta online update

GTA V ofron fitime marramendëse me update-in e fundit
Përditësimi më i fundit i GTA V mund të shfrytëzohet për të fituar miliona duke përdorur misionet speciale të cargo dhe warehouses, por nuk keni shumë kohë, pasi duhet të veproni në tre ditët e ardhshme, përpara përditësimit tjetër në…
Update javor i GTA Online sjell diamante si Casino loot
Postimi zyrtar i lajmeve të Rockstar Games nuk është ende live, por Tez2 poston në Twitter se patch-i i kësaj jave ka rikthyer diamante si loot kazinoje. Në mënyrë tipike, pagesa e Casino Heist do t'ju sjellë deri në 2.1…
GTA Online sjell Biker Bonuses dhe ulje në lojë
Është fundi i një epoke, pasi javën e kaluar u pa lëshimi i DLC-së së fundit të automjetit me drip-feed duke vepruar si një vazhdim i Los Santos Tuners. Tani, Rockstar Games ka kthyer një ingranazh në traditën e vjetër…
GTA Online sjell update-tin javor në lojë
Përditësimi më i fundit i Grand Theft Auto Online është i drejtuar tërësisht për adhuruesit e makinave këtë javë, me Karin Previon të ri tani në dispozicion për të blerë nga Southern San Andreas Super Autos, 2x Car Meet Rep…
Update i GTA Online | Shpërblime të reja në lojë
Si çdo të enjte një update i ri ka ardhur në GTA Online duke sjellë ndryshime, oferta, shpërblime, gjëra falas dhe sigurisht sfida të reja. Update i ri në GTA Online sjell trefish shpërblime në të gjitha Land Races. Land…
Update i fundit i GTA Online | Ja çfarë ka sjellë
Update më i fundit në GTA  Online sjell oferta të reja, tetë sfida të reja për lojtarët e kësaj loje që kanë dëshirë që të testojnë aftësitë e tyre në driving dhe më shumë. Një postim në Twitter nga Tez2…