Tag: GTA 6 leaks

Ky detaj i GTA 5 mund të ketë treguar GTA 6
GTA 5 ka patur një easter egg për GTA 6 gjatë gjithë kohës Disa lajme për Grand Theft Auto VI të javës së kaluar sigurisht që ka nxitur zhurmën. Ishte më shumë se një leak, por megjithatë u mirëprit nga…
Ja sa e madhe do të jetë harta e GTA 6
Sipas një leaker-i të njohur të GTA 6, loja e re open world Grand Theft Auto do të jetë mjaft e madhe. Kur Rockstar Games lançoi ​​​​GTA 5 në 2013, loja u njoh për shumë gjëra, duke përfshirë botën e…
GTA 6 mund të ketë një vendndodhje “internacionale”
Fansat e pasionuar të Grand Theft Auto janë bërë ekspertë në gjetjen e të dhënave ose sugjerimeve gjatë pritjes së tyre për një datë të lançimit të GTA 6, dhe ata mund të kenë bërë një zbulim të madh në…
Screenshots të GTA 6 në Vice City mund të jenë të vërteta
Disa fansa të Grand Theft Auto janë të bindur se screenshot-et e reja leak të hartës së GTA 6 janë të vërteta edhe pse personat që i kanë bërë janë përpjekur t’i hedhin poshtë. Për bezdi të miliona fansave në…