Tag: gta 6 leak

Hacker-i i GTA 6 raportohet se është shfaqur në gjykatë pas arrestimit
17-vjeçari i arrestuar së fundmi i akuzuar për akuza të shumta hakerimi është paraqitur në gjykatë. Javën e kaluar, mbi 90 video të Grand Theft Auto VI dolën në internet me zbuluesin që pretendonte se ishte rezultat i një hakimi…
Arrestohet adoleshenti që bëri leak GTA 6
Policia e Mbretërisë së Bashkuar ka arrestuar një 17-vjeçar në Oxfordshire si pjesë e një hetimi të vazhdueshëm të policisë për hakerim. Sipas burimeve me të cilat u fol nga ish-gazetari i Reuters Matt Keys, arrestimi lidhet drejtpërdrejt me hakimin…
Rockstar flet rreth leaks të fundit të GTA 6
Leaks të GTA 6 nuk do të ndikojë në zhvillimin e lojës thotë Rockstar, në një deklaratë pas pamjeve të lojës Grand Theft Auto 6 që shfaqen në internet. Në një deklaratë të botuar më 19 shtator, Rockstar thotë se…
Dalin leksa të tjera rreth GTA 6, a janë të vërteta?
Një përdorues në GTAForum me emrin 'teapotuberhacker' i cili thotë se ata ishin gjithashtu pas një hakimi të fundit të Uber-it, ka postuar 90 video që ata pretendojnë se vijnë nga një version testues i Grand Theft Auto 6, që…
Shfaqet leak për GTA 6 dhe rikthimin e Vice City
GTA 6 leak, Half Life 3 dhe rikthimi i Silent Hill, plus Beyond Good and Evil 2, ose ndoshta një publikim i plotë i Star Citizen, përbëjnë një mal të videolojërave më të kërkuara, por në dukje të avulluara. Kanë…
GTA 6 vjen me ndryshime të mëdhaja nga GTA 5
Sipas një raporti të ri, Rockstar Games do të bëjë një ndryshim të madh nga GTA 5 me GTA 6. Pas shpalljes së lojës në fillim të këtij viti, Rockstar Games kryesisht nuk ka folur për GTA 6. Se kur…
GTA 6 do të zhvillohet në Amerikën e Jugut sipas leaks
Thashethemet GTA 6 nuk ndalen kurrë. Nuk ka rëndësi nëse bëhet fjalë për thashetheme, leak apo njoftim, fansat në përgjithësi do të gjejnë diçka të re në lidhje me GTA 6 (të drejtë ose të gabuar) sa herë që hyjnë…
Ky leaker i GTA 6 Leaker zbulon dy karaktere kryesorë
Sipas një leaker të GTA 6, dy personazhe kryesorë nga pjesët e mëparshme mund të rikthehen në lojën e ardhshme GTA që do të publikohet përmes PS5 dhe Xbox Series X. I pari nga këta dy personazhe është Niko Belic,…
Raportimet e fundit sjellin lajme të këqija për GTA 6
Rockstar Games ka disa tituj hit nën brezin e saj, por asgjë nuk krahasohet me ekskluzivitetin Grand Theft Auto. Fansat e lojës tani presin GTA 6, por një leak sugjeron se data e lëshimit të lojës është shumë larg. Rockstar…
Bëhen leak detaje nga historia e GTA 6
Një thashethem për GTA 6 po bën xhiron brenda komunitetit Grand Theft Auto, dhe nëse është i saktë, ka zbuluar detajet e historisë së parë për lojën e ardhshme Grand Theft Auto. Sipas thashethemeve, loja po rikthen shumë protagonistë, i…