Tag: Granolah

Dragon Ball Super zbulon përballjen e madhe të Granolah
Një promo e re për kapitullin e ardhshëm të mangës së mbushur plot aksion të Dragon Ball Super është publikuar dhe ndërsa është fokusuar në betejën e vazhdueshme të Gokut me Gasin, luftëtarin e lig të klanit Heeters. Fansat gjithashtu…
Dragon Ball Super tregon detaje nga Chapter 82
Dragon Ball Super është në mes të arc të tij të fundit, por nuk do të kalojë shumë kohë përpara se manga të përfundojë historinë e Granolah. Nëse po vazhdoni me serialin, do ta dini se Goku është kthyer në…
Zbulohet trailer dhe data e lançimit të Dragon Ball Super: Super Hero
Dragon Ball ka krijuar edhe më parë filma me metrazh të gjatë për ekskluzivitetin e tij, ku shumica e filmave në Dragon Ball Z zhvillohen jashtë rrjedhës së historisë kryesore. Sidoqoftë, Dragon Ball Super po i ndryshon gjërat nga paraardhësi…
Dragon Ball Super shfaq më shumë detaje rreth Granolah
Granolah ka pasur mjaft sfida për të kapërcyer në kapitujt e fundit të Dragon Ball Super. Ditët e tij u zbuluan në kapitujt më të fundit të serisë Shonen dhe duket se një pamje paraprake e kapitullit tjetër ka treguar…
Dragon Ball Super dëshmon se Vegeta ka ndryshuar
SPOILER ALERT Që nga prezantimi i tij në mangën origjinale të Dragon Ball, Saiyan Prince Vegeta e ka dëshmuar veten si një luftëtar të fortë dhe të aftë, duke treguar gjithashtu pamëshirshmërinë dhe egërsinë e tij. Ndërsa historia përparonte dhe…
Dragon Ball hedh dyshim mbi të kaluarën e Gokut me një zbulim të madh të Bardock
Manga spoiler Dragon Ball Super është rikthyer në të këtë muaj me një tjetër update. Pas shpërndarjes së një update të madh të filmit në New York Comic Con, manga filloi të punojë këtë javë me publikimin e një kapitulli…
Zbulohen detaje nga Kapitulli 77 i Dragon Ball Super
Dragon Ball Super është në prag të një kapitulli të ri, dhe fansat janë gati të përqëndrojnë fokusin e tyre drejt përditësimit. Në fund të fundit, manga ka avancuar në arc e saj Granolah Survivor, dhe snajperi është bërë jashtëzakonisht…
Kapitulli i ri i mangës Dragon Ball Super i ka bërë fansat të çmendur pas Vegetas
SPOILER ALERT Kapitulli i ri i mangës së Dragon Ball Super tani është publikuar, dhe është goxha epik. Dragon Ball Super Chapter 76: Vegeta's Arc. Deri më tani, ky arc i ri Granolah ka parë Goku dhe Vegeta duke luftuar…
Dragon Ball shpjegon formën e re të Vegeta
Dragon Ball Super shpjegon se si funksionon forma e re Ultra Ego e Vegeta me kapitullin më të ri të serisë! Kapitulli më i ri i serialit shpërtheu para debutimit të tij pasi Vegeta u bë trend në mediat sociale…
Zbulohen detaje për formën e re shkatërruese të Vegeta
Kur bëhet fjalë për Dragon Ball, ka disa heronj që fansat nuk mund t’i harrojnë. Goku është i pari në listë, por Vegeta është bërë gjithashtu një i preferuar i fansave vitet e fundit. Fandom është lutur që Vegeta të…