Tag: grand theft auto V

Update i 21 janar sjell makina të reja dhe zbritje në GTA Online
Update i cili vjen çdo javë ka ardhur përsëri ketë javë në GTA Online. Ketë radhë ky update ka shtuar shumë makina të reja bashkë me shumë ulje të reja në shumë aspekte të lojës. Kohët e fundit GTA është…
5 arsye pse duhet të luani GTA Online në 2021
Pse GTA Online është një ndër lojërat që duhet të luani në vitin 2021 GTA Online ka qenë një ndër lojërat online multiplayer më të pëlqyera dhe më popullore që prej lançimit të tij gjatë vitit 2013 bashkë me Grand…
Kode për GTA 5: Cheat Codes për Armë, makina, superfuqi dhe më shumë
GTA 5 sjell mënyra për t’ua bërë lojën më argëtuese dhe më të thjeshtë me anë të cheat codes. Këtu keni disa kode për GTA 5 GTA 5 po bën më shumë se shtatë vite që ka dalë në treg…
Çdo gjë që ka sjellë update-i i ri i GTA Online
Grand Theft Auto V tashmë ka një mori makinash, armësh dhe pronash të disponueshme në GTA Online, por Rockstar Games e ka rifreskuar sërish lojën me një tjetër update. Ja çdo gjë që ka ndryshuar. Lucky Wheel rewards: Shumë prej…
Këto janë 20 lojërat më të shitura të dekadës
NPD ka zbuluar 20 lojërat më të shitura të dekadës në Shtetet e Bashkuara dhe sigurisht që Call of Duty e ka dominuar listën. Gjithsesi, asnjë nga lojërat e serive nuk ja doli që të merrte vendin e parë si…
Lojërat më të njohura të PlayStation Store për vitin 2019 janë zbuluar
Si për Amerikën ashtu edhe për Europën Grand Theft Auto V duket se është vërtet "e pavdekshme". Konkretisht, Sony zbuloi lojërat më komerciale dhe më të njohura të PlayStation Store për vitin 2019, dhe Grand Theft Auto V është përsëri…
GTA 5 dhe GTA Online marrin një stacion të ri radioje
Shikoni listën e plotë të këngëve më poshtë. Grand Theft Auto V mund të ketë gjashtë vite që ka dalë, por Rockstar ende ka disa gjëra të mira që po i rezervon për lojtarët e tij. Studioja sapo njoftoi se…
Spider-Man vjen në rrugët e Los Santos në këtë mod të GTA V
Ky duhet të jetë një nga kombinimet më fantastike në histori ! Ka shumë mënyra për të qarkulluar në rrugët e Los Santos në Grand Theft Auto V. Deri më tani një nga më të bukurat është një telefonatë e…
Red Dead Redemption 2 shiti më shumë në 8 ditë se origjinali në 8 vite

Red Dead Redemption 2 ka patur shitje fantastike në javën e tij të parë dhe Take Two na tregon ekzaktësisht se sa. Loja epike ka shitur mbi 17 milion kopje që nga lançimi i saj. Në 8 ditët e para…