Tag: grand theft auto online

Update i GTA Online | Shpërblime të reja në lojë
Si çdo të enjte një update i ri ka ardhur në GTA Online duke sjellë ndryshime, oferta, shpërblime, gjëra falas dhe sigurisht sfida të reja. Update i ri në GTA Online sjell trefish shpërblime në të gjitha Land Races. Land…
Update i fundit i GTA Online | Ja çfarë ka sjellë
Update më i fundit në GTA  Online sjell oferta të reja, tetë sfida të reja për lojtarët e kësaj loje që kanë dëshirë që të testojnë aftësitë e tyre në driving dhe më shumë. Një postim në Twitter nga Tez2…
A është bërë GTA Online “pay to win” në 2021?
GTA Online është një ndër lojërat më popullore që mund të gjeni sot dhe popullariteti i saj vazhdon akoma të rritet çdo ditë. Gjithashtu kjo lojë ofron microtransactions për lojtarët e saj duke na bërë të pyesim veten nëse GTA…
Rally Car është falas në Grand Theft Auto Online këtë javë
Nëse ju pëlqen të lini shenja rrëshqitjesh në pistë dhe të dëgjoni zhurmën e një motori të ndërtuar për të garuar, sigurohuni që të hyni në Grand Theft Auto Online këtë javë për të kërkuar makinën falas të garave që…
5 makinat më të shpejta në GTA Online dhe nga janë frymëzuar ato
GTA Online do ta kishte pasur të vështirë të bëhej një nga lojërat më të vlerësuara në botë po të mos kishte qenë për të gjitha automjetet e mahnitshme që shtohen rregullisht në tregun virtual. Por atje ku ka bollëk,…
Update-i javor i GTA Online sjell double rewards
1 Prilli nuk u festua në GTA Online. Më 1 Prill ishte gjithashtu ditë e enjte, gjë që e bën reset day në GTA Online në ditën e gënjeshtrave - një pozicion i pasigurt për lojtarët. Fatmirësisht, nuk duket se…
GTA RP është aq i madh saqë edhe LeBron James dhe Travis Scott po luajnë
Grand Theft Auto RolePlay është bërë një argëtim i preferuar për shumë lojtarë nga komunitete të ndryshme duke përmendur këtu edhe disa nga yjet më të mëdhenj në botë si LeBron James, Travis Scott dhe shumë më tepër. Serverat GTA…
Si të bëni 60 milion $ në GTA Online brenda një dite
Një ndër gjërat më të vështira për shumë lojëtarë në GTA Online janë paratë pasi shumë prej tyre e kanë të vështirë që t’i sigurojnë ato. Por dikush ia ka dalë mbanë që të mbledh brenda një dite afërisht 60…
Update-i i GTA Online krijon probleme të mëdha për konsolat
Një update i ri për Grand Theft Auto 5 zvogëlon në mënyrë drastike loading time për lojtarët e PC, por lojtarët e konsolës vuajnë nga crash-et. Grand Theft Auto Online ka gëzuar një sasi të madhe suksesi që nga dalja…
Update-i i GTA Online rregullon load time pasi lojtari zbulon problemin
GTAV dhe sidomos GTA Online vuajnë nga load times shumë të gjata, por një lojtar identifikoi shkakun. Pas më shumë se 7 vjetësh, Rockstar lëshoi update duke rregulluar problemin. Një modder zbuloi një mënyrë për të zvogëluar load time me…