Tag: gran turismo

Lojërat që do të vijnë së shpejti nga PlayStation Studios
Studiot PlayStation të Sony,(SIE Worldwide Studios), janë mjaft të suksesshme kur bëhet fjalë për të argëtuar lojtarët me lançimet e reja. Suksesi i PS4 është kryesisht për shkak të ekskluzive të shkëlqyera të konsolave të zhvilluara nga studiot në pronësi…
Gran Turismo Sport: Update-i i fundit sjell 9 makina të reja
Një tjetër përditësim free për Gran Turismo Sport erdhi në PlayStation 4, duke pasuruar lojën me më shumë makina dhe jo vetëm. Në mënyrë të veçantë, update 1.28 solli nëntë makina të reja, një 'loyalty' të re, liga të reja…
Mikrotransaksionet vijnë tek Gran Turismo Sport
Update-i i korrikut i Gran Turismo Sport ka mbërritur dhe duket se ka qenë një surprizë për lojtarët pasi, sipas përdoruesve amerikanë dhe japonezë të PlayStation Store, Simulatori i garave të Polyphony Digital tani përmban 'microtransactions'. Në veçanti, 'update'-i solli…
Gran Turismo Sport do të vijë në Playstation 4 këtë vjeshtë
Sony njoftoi që Gran Turismo Sport do të vijë në Playstation 4 këtë vjeshtë. Publicisti e bëri lajmërimin gjatë shfaqjes së Sony para E3 2017. Sëbashku me datën e lançimit, Sony prezantoi një video ku fokusoheshin prapaskenat e jetës së…