Tag: gorillaz

Videoklipi i ri i Gorillaz mbahet brenda GTA 5
Beck është gjithashtu në të. Kënga dhe videoklipi më i fundit i Gorillaz është nga projekti Song Machine dhe quhet The Valley of the Pagans. Pjesa më e bukur është që videoklipi është xhiruar brenda Grand Theft Auto V. Videoja…