Tag: gog

GOG po jep lojëra falas për Halloween
Shitjet e GOG Halloween janë live deri më 3 nëntor. Genesis Alpha One është një FPS mbi ndërtimin, mirëmbajtjen dhe navigimin e një anijeje kozmike nëpër një galaktikë që është shumë e etur për t'ju vrarë. Ka kaluar nëpër një…
38 lojëra falas që mund t’i merrni në GOG
GOG ju ofron lojëra falas nëse doni diçka të re për të luajtur Nëse ndiheni pak nostalgjik apo nuk doni të shpenzoni para ose thjesht dëshironi të riluani disa nga lojërat e shkëlqyera klasike që ju pëlqeu gjithë ato vite…
Loja klasike Flashback është falas
Sa i mirë është Flashback? Aq i mirë saqë disa vjet më parë ne pyetëm literalisht se si mund të kishte qenë kaq i mire që në 1992, viti kur u publikua fillimisht epika fantastiko-shkencore nga zhvilluesi francez Delphine. Dhe…
Shitjet verore në GOG sjellin shumë lojëra falas
Shitjet verore GOG kanë nisur dhe kanë sjellë një mori lojërash falas, një botues kryesor në linjën DRM-free dhe një nga lojërat më të mira horror në PC. Po, Sega më në fund i është bashkuar vitrinës dhe ka sjellë…
Nxitoni të merrni falas Postal 2
Postal 2 është një ndër lojërat më të mira të vitit 2003 FPS sandbox i cili është goxha i pëlqyer nga lojtarët. Dhe tashmë loja është falas për një kohë shumë të shkurtër. Postal 2 është falas në GOG për…
“I Have No Mouth And I Must Scream” gjendet falas në GOG
Nëse jeni fans i lojërave retro falas, atëherë Krishtlindjet kanë ardhur herët. Faqja e njohur e lojërave GOG po shpërndan "I Have No Mouth And I Must Scream" falas deri më 25 dhjetor. Kështu që nxitoni ta merrni këtë dhuratë.…
Këto janë lojërat falas që mund të luani për Krishtlindje
Nëse mendoni se i keni hapur të gjitha dhuratat e vitit të ri e keni gabim, sepse ka akoma lojëra falas për ju dhe akoma më shumë do të vijnë. Tre lojëra falas do ti shtohen listës suaj këto ditë…
SteamWorld Dig 2 është falas në GOG dhe Steam për sot
SteamWorld Dig 2 është falas në GOG.com dhe Steam për 24 orët e ardhshme. Platformer 2D kombinon lojën e stilit Metroidvania me mekanikën e minierave. Ndërsa grumbulloni më shumë materiale dhe fitoni më shumë para, mund të përmirësoni pajisjet tuaja…
Nëse jeni fan i lojërave simulation dhe economic, OpenTTD është loja e duhur për ju
Lojërat simulation dhe economic nuk janë lojëra tepër të njohura në komunitetin e gaming por të cilat kanë fansa të dedikuar. Nëse jeni fans i këtyre zhanreve, atëherë nxitoni të merrni OpenTTD të cilën mund ta gjeni falas. OpenTTD është…
Nxitoni të merrni falas Sang-Froid: Tales of Werewolves
Lojërat me werewolves nuk janë të shumta dhe shumë të njohura në komunitetin e gaming por Sang-Froid: Tales of Werewolves do t’iu sjellë një aventurë unike që nuk besoj se mund ta keni hasur më përpara. Dhe pjesa më e…