Tag: Godzilla vs. Kong

Ky YouTuber bën leak fundin e Godzilla vs Kong
Me hype-in për filmin e ri të Godzilla vs Kong, një YouTuber ka dalë dhe ka treguar plotin dhe fundin e fimit, përmes një videoje të re. Kur vjen puna te përbindësha që shkatërrojnë qytete, Godzilla dhe King Kong janë…
Shikoni trailerin e parë të Godzilla vs. Kong
Traileri për filmin e shumëpritur Godzilla vs. Kong më në fund ka ardhur dhe duket se filmi do të jetë goxha intensiv. Filmi nën regjizurën e Adam Wingard është i katërti në  Warner Bros. and Legendary Pictures's MonsterVerse, pas Godzilla, Kong:…