Tag: Godzilla Singular Point

Këto janë disa anime të reja që duhen parë në Netflix
Është pothuajsefundi i majit, dhe kjo do të thotë që një listë e re e përmbajtjes po vjen në Netflix. Shërbimi i transmetimit ka dhjetëra tituj, dhe disa zgjedhje solide të animes do të bashkohen me katalogun. Siç mund ta…
Godzilla Singular Point zbulon pamjen e re të Rodan
Godzilla Singular Point ka lëshuar një vështrim të afërt në dizajnin e saj të ri të Rodan! Megjithëse Godzilla vs Kong po dominon aktualisht box office në mbarë botën, titani i preferuar i fansave mori një përmirësim krejtësisht të ndryshëm…
Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon pranvere
Lista e gjerë e anime-ve të pranverës 2021 është e mbushur me publikime të shumëpritura! Këtu përfshihen seri të preferuara nga fansat si My Hero Academia dhe sezoni i fundit i Fruits Basket, si dhe seri të sapo lançuara, si Godzilla Singular Point, reboot-i i Shaman King dhe To Your Eternity. Këtu do i…