Tag: giveaway

Shaquille O’Neal dhuroi 1,000 PS5 dhe Switch tek fëmijët për Krishtlindje
Legjenda e NBA-së, Shaquille O'Neal i kaloi Krishtlindjet e tij duke dhuruar qindra konsola PlayStation 5 dhe Nintendo Switch për fëmijët gjatë Krishtlindjeve. Ish-ylli i basketbollit zbuloi në podkastin e Gary Vaynerchuk, The Gary Vee Audio Experience, se pamundësia i…
Ky streamer dhuron 1 million dollarë live në Twitch
Streamer i Twitch, Tyler "Trainwrecks" Niknam është bërë një nga krijuesit me më shumë subs në Twitch pasi organizoi një dhuratë prej 1 milion dollarësh. Më 1 janar, Trainwrecks vendosi të dhurojë 1 milion dollarë pasi fitoi një çmim prej…
Razer Kraken – një headset i mirë për gaming, por vetëm aq
Razer Kraken performojnë shumë mirë në një variatet lojërash, por lënë për të dëshiruar kur vjen puna tek muzika Nëse jeni të interesuar për të blerë një Razer Kraken, ju mund ta bëni këtë gjë nëpërmjet Gjirafa50. Ju gjithashtu mund…
Logitech G213 – një tastierë e lirë, por e kompletuar
Logitech G213 është një tastierë e kompletuar me disa veçori premium, por nuk është mekanike Logitech G213 është një gaming keyboard që përpiqet të sjellë sa më shumë veçori, por duke patur një çmim të arsyeshëm. Tastiera vjen me ndriçim…
SteelSeries Rival 650 – një mouse wireless pa kompromise
Nëse nuk jeni të vendosur nëse doni një mouse wireless ose me kabëll, Rival 650 është mouse i duhur për ju Nëse keni qënë duke pyetur veten nëse duhet të merrni një mouse me kabëll ose wireless, ne po ju…
Razer Blackwidow v3 – evolucioni i një tastiere klasike
Blackwidow v3 është versioni më i fundit i tastierës klasike të Razer Razer BlackWidow v3 është versioni i ri dhe i përmirësuar i tastierave Razer, i cili mbart të gjitha veçoritë që i kanë bërë tastierat e Razer disa prej…
Zowie EC2 – mouse-i perfekt për lojtarët e CS:GO
Nëse luani lojëra FPS si CS:GO, nuk mund të gaboni duke blerë një Zowie EC2 Zowie EC2 është një mouse i cili tashmë ka krijuar një reputacion mjaft të mirë dhe zë vendin e parë si më i përdoruri nga…
Razer Deathadder v2 – një mouse i kompletuar për çdo gamer
Nëse po kërkoni një mouse që bën mirë çdo gjë, Razer Deathadder v2 është zgjidhja juaj Deathadder v2 u zbulua gjatë 2020 nga Razer dhe premtonte disa përmirësime nga versionet e kaluara të mouse-it të tyre më popullor. Me një…