Grupi True Damage debutoi “GIANTS” në Worlds 2019
Fansat e League of Legends janë çmendur pas këngës. League of Legends sapo solli një tjetër video muzikore, që debutoi në Worlds 2019, të quajtur 'GIANTS'. E postuar dje në YouTube, videoja ka grumbulluar momentalisht 5.7 milionë shikime dhe është…