Tag: ghostwire: tokyo

Lançohet traileri i ri i Ghostwire: Tokyo
Nëse keni qenë duke pritur për një update në lidhje me Ghostwire Tokyo që nga vonesa e saj në 2022, jeni me fat! Në ekspozitën e Sony PlayStation dje, debutoi një trailer i ri, i cili tregon që personazhi kryesor…
Deathloop dhe Ghostwire: Tokyo njoftohen nga Bethesda
Të dyja këto lojëra do të lançohen si ekskluzive për PlayStation 5 Deathloop vjen në "konsola ekskluzivisht për PlayStation 5 këtë fundvit", siç shpjegon Bethesda në PlayStation Blog. Ajo "gjithashtu do të dalë në PC në të njëjtën kohë". Një…
Bethesda njofton Ghostwire: Tokyo gjatë konferencës në E3
Bethesda ka njoftuar një lojë të re aksion aventurë në konferencën e saj në E3. Loja quhet Ghostwire: Tokyo dhe vjen nga Tango Gameworks, studioja që na ka sjellë lojërat Evil Within. Ishte themeluesi i Tango Gameworks ai që e…