Tag: ghost recon

Insider zbulon disa nga lojërat e ardhshme të Ubisoft
Ubisoft është një ndër kompanitë më të mëdha në industrinë e gaming dhe një insider i kësaj industrie na ka sjellë disa informacione rreth lojërave që kjo kompani do të sjellë. Informacioni në fjalë na vjen nga insider i famshëm,…
Ghost Recon Frontline është një “kopje” e Warzone sipas Insider
Closed Beta e Tom Clancy's Ghost Recon: Frontline u zhvillua gjatë fundjavës që kaloi duke iu dhënë mundësinë disa lojtarëve që të provojnë battle royale e ri të Ubisoft. Dhe sipas tyre dhe shumë insiders, Frontlitne është një “kopje” e…
Ghost Recon Breakpoint sjell Operation Motherland update në 2 Nëntor
Ghost Recon Breakpoint i Ubisoft do të marrë një përditësim të ri Operation Motherland javën e ardhshme, duke përfshirë mënyra të reja loje dhe më shumë. Është një përditësim mjaft thelbësor. Shtimi i titullit është një game mode i ri…
AI Teammate vjen javës tjetër në Ghost Recon Breakpoint
Ubisoft së fundmi ka njoftuar se kur do të vijë vecoria më e re në lojën e tyre, Ghost Recon Breakpoint, e cila do të quhet AI Teammates. Update më i ri në Ghost Recon Breakpoint do të sjellë një…
Përveç Fortnite S9 mund të presim dhe zbulimin e Ghost Recon në 9 maj
Ubisoft i fton të gjithë në eventin që po pregatitet. Siç e kishim spekuluar të gjithë, Ubisoft do të sjellë diçka të re në lidhje me lojën Ghost Recon. Së fundmi kompania hodhi shenja drejt një loje të re dhe…
Ubisoft:Një lojë e re Ghost Recon e Tom Clancy mund të vijë së shpejti
Me së shpejti duam të themi javën e ardhshme Para pak kohësh Ubisoft zbuloi se një lojë e re Ghost Recon ishte në zhvillim e sipër, përmes një update-i të ri për Ghost Recon Wildlands që jepte disa të dhëna…