Tag: ghost recon wildlands

Lojërat nga Ubisoft janë falas për tu shkarkuar tani
Ubisoft ka vendosur të festojë shpalljen free to play të Ghost Recon Frontline duke bërë një mori përmbajtjesh klasike të Ghost Recon plotësisht falas për t’u shkarkuar. Ubisoft zbuloi zyrtarisht pjesën e fundit në serinë taktike të shooters ushtarakë. Ghost…
Ghost Recon Wildlands do të ketë një DLC dhe një fundjavë falas
Duke filluar që sot, loja do të jetë falas deri të dielën. Tendenca e Ubisoft për microtransactions dhe misione map defogging mund të jetë acaruese, por këmbëngulja e vazhdueshme për ti qëndruar në kokë lojërave për një kohë të gjatë…