Tag: ghost recon breakpoint

Ubisoft mbyll projektin me NFT por do të testojë lojëra të tjera
Dje, Ubisoft njoftoi se Ghost Recon Breakpoint nuk do të merrte përditësime të mëtejshme të përmbajtjes, akti përfundimtar për një lojë që kishte një nisje jashtëzakonisht të çrregullt dhe nuk e gjeti kurrë audiencën e saj. Ai gjithashtu përfundoi duke…
Ghost Recon Breakpoint sjell Operation Motherland update në 2 Nëntor
Ghost Recon Breakpoint i Ubisoft do të marrë një përditësim të ri Operation Motherland javën e ardhshme, duke përfshirë mënyra të reja loje dhe më shumë. Është një përditësim mjaft thelbësor. Shtimi i titullit është një game mode i ri…
Lojërat nga Ubisoft janë falas për tu shkarkuar tani
Ubisoft ka vendosur të festojë shpalljen free to play të Ghost Recon Frontline duke bërë një mori përmbajtjesh klasike të Ghost Recon plotësisht falas për t’u shkarkuar. Ubisoft zbuloi zyrtarisht pjesën e fundit në serinë taktike të shooters ushtarakë. Ghost…
AI Teammate vjen javës tjetër në Ghost Recon Breakpoint
Ubisoft së fundmi ka njoftuar se kur do të vijë vecoria më e re në lojën e tyre, Ghost Recon Breakpoint, e cila do të quhet AI Teammates. Update më i ri në Ghost Recon Breakpoint do të sjellë një…
Rainbow Six Siege dhe Ghost Recon Breakpoint do të kenë një crossover event
Rainbow Six Siege do të vijë në Ghost Recon Breakpoint Ghost Recon Breakpoint do të sjellë një event të ri së shpejti dhe ky event do të jetë një crossover me Rainbow Six Siege. Kësaj here operatorët e Siege do…
Red Patriot Adventure e Ghost Recon Breakpoint nis javën e ardhshme
Red Patriot do të nisë në 15 Shtator, së bashku me një update të lojës që sjell plot me përmbajtje të re falas në lojën masive të Ubisoft Për pronarët e Year 1 Pass, aventura e Red Patriot përfshin 10…
Ghost Recon Breakpoint është falas për tu luajtur këtë fundjavë
Ubisoft do e vlerësonte vërtet nëse do t’i jepnit lojës një shans të dytë Ghost Recon Breakpoint ishte shumë e keqe kur ajo doli vitin e kaluar. Ubisoft ka vazhduar të qëndrojë me të, megjithëse, dhe vetëm këtë javë lëshoi…
Ghost Recon Breakpoint është falas për tu luajtur në fundjavë
Dhe Immersive Mode është në dispozicion tani Ghost Recon Breakpoint nuk u prit mirë kur u lançua, por: Do të jetë falas në Epic Store dhe Uplay nga sot deri të hënën. Një update sapo shtoi Immersive Mode, i cili…
Këto janë lojërat e reja që do të vijnë këtë tetor
Tetori sjell Call of Duty, Ghost Recon dhe më shumë Tetori më në fund ka ardhur dhe shumica prej jush janë duke pyetur veten se cilat janë lojërat më të mëdha që do të vijnë këtë muaj. Duke parë se…
Ghost War, PvP e Ghost Recon Breakpoint ka elementë battle royale në të
Ghost Recon Breakpoint e Ubisoft vjen me një mode PvP të quajtur Ghost War. Ky mode mund të jetë një gjë e mirë ose e keqe për lojën. Gameplay i Ghost War mund të jetë intensiv, por nëse nuk implementohet…