Tag: geralt

Shfaqet traileri zyrtar i sezonit 2 të “The Witcher”
Traileri zyrtar për sezonin e dytë të The Witcher të Netflix është publikuar dhe është i mrekullueshëm. Kanë kaluar dy vjet që kur Geralt dhe Ciri më në fund gjetën njëri-tjetrin pas grindjeve të udhëtimeve të tyre të ndara nëpër…
Henry Cavill po fiton shuma të mëdha parash nga “The Witcher”
Ndoshta nuk do të habiteni kur të mësoni se aktori i suksesshëm Henry Cavill paguhet shumë para nga Netflix për të luajtur Geralt Of Rivia në The Witcher. Por a keni menduar ndonjëherë sa saktësisht? Ndoshta jeni person që nuk…
Atleti olimpik del në vendin e parë duke mbajtur një medalion të The Witcher
Duket se kudo po shikojmë postime rreth lojërave Olimpike të Tokios. Pas heqjes së kompozitorit origjinal për muzikën e lojërave, temat dhe meloditë e lojërave video u përdorën në ceremoninë e hapjes dhe tani, një olimpian ka fituar vendin e…
Shikoni Geralt të vërë në përdorim një shpatë të Minecraft
Ky mod e shton shpatën brenda The Witcher 3. Mods janë të shkëlqyera për shumë gjëra, ndër to sjellia e fantazive më të çuditshme në realitet. Rasti në fjalë përshembull, na prezanton me Geralt of Rivia që bredh Continent me…
The Witcher i Netflix mund të lançohet në 1 nëntor
Nëntori muaji më i bukur :') Tashmë e dimë se The Witcher i Netflix do të lançohet përpara fundit të vitit, por duket se më në fund kemi një ide më konkrete se kur do të mund ta shohim Geralt…
Netflix publikon imazhet e para të The Witcher
Netflix sapo ka zbuluar imazhet e para nga The Witcher , një serial me Henry Cavill si Geralt of Rivia, protagonisti i shfaqies. Kemi patur të bëjmë edhe me pamje të tjera të prapaskenave, por këto janë imazhet e para…