Tag: geoff keighley

Ja se si të ndiqni shfaqjen e The Game Awards 2020
The Game Awards është bërë një nga eventet më të mëdha për zbulime tronditëse dhe njoftime të mëdha. Nga se çfarë duhet të presim, deri tek kur fillon gjithçka, këtu është gjithçka që duhet të dini Si zakonisht, The Game…
Shumë demo lojërash falas të Steam vijnë në eventin e ri të Game Festival
Valve po planifikon një tjetër Steam Game Festival, këtë herë një Autumn Edition, sipas gazetarit dhe prezantuesit Geoff Keighley Festivali do të fillojë në 7 Tetor dhe do të zgjasë deri më 13 Tetor, thotë Keighley, duke ofruar "një shans…
Zbulohen detajet për Gamescom 2020
Muajin që lamë pas, organizatorët e Gamescom njoftuan versionin dixhital të konferencës vjetore që do të mbanin për 2020, pas shpërthimit të pandemisë së coronavirus në të gjithë botën. Tani janë publikuar edhe më shumë detaje për ato që duhet…
Geoff Keighley sjell 40 demo lojërash falas në Steam Game Festival
Steam Game Festival: Spring Edition tani është duke u zhvilluar, dhe do të zgjasë deri më 23 Mars në 18:00. Mbi 40 tituj janë paraqitur si pjesë e eventit, dhe ndërsa ju mund t'i shihni më poshtë ato për një…
Numri i shikuesve të Game Awards u rrit me 73% nga viti i shkuar
45 milionë shikues për vitin 2019. Shfaqja personale e Geoff Keighley, The Game Awards po bëhet gjithmonë e më e mirë në spektaklet që jep. Numri i shikuesve të Game Awards këtë vit arriti 45 milion njerëz, që po i…
10 lojëra të reja do të zbulohen në The Game Awards
Sipas Geoff Keighley, asnjëra prej tyre nuk është bërë leak Edicioni i këtij viti i The Game Awards do të zhvillohet këtë javë dhe duket se premton shumë zbulime të mëdha. Organizatori i shfaqjes Geoff Keighley tha në një postim…
Batman Arkham Legacy mund të njoftohet gjatë Game Awards
Game Awards 2019 do të mbahet në 13 dhjetor dhe si çdo vit, ky eveniment vjen me plot njoftime të reja. Këtë vit ka mundësi që një prej tyre të jetë për Batman Arkham Legacy. Kjo është sugjeruar nga një…
Green Day do të performojë në The Game Awards
Wake me up kur të fillojë Game Awards. Kushdo që do të shohi The Game Awards në datë 12 dhjetor, tashmë e di që do të shohi ndarjen e çmimeve për nominimet e përzgjedhura në disa kategori të ndryshme për…
Geoff Keighley do të ndihmojë Kanye West të takojë Hideo Kojima
Hideo Kojima ndodhet në New York. Kanye West gjithashtu ndodhet në New York. Kanye ka dëshirë të takojë Hideo-n. Prezantuesi i Game Awards, Geoff Keighley thotë se do ta bëjë këtë të mundur. WOW! "Dëgjova se Hideo Kojima ndodhet në…