Tag: genshin

Zhvilluesi i Genshin Impact do të zbulojë së shpejti një lojë të re
Zhvilluesi i Genshin Impact, Hoyoverse ose siç e njohin një pjesë e mirë si Mihoyo, është duke zhvilluar një lojë tjetër e cila pritet që të njoftohet së shpejti. Por çfarë është kjo lojë e re nga Hoyoverse dhe kur…
Genshin Impact sjell kompensim për vonesën e versionit 2.7
Para disa ditësh, llogaria zyrtare e Genshin Impact në Twitter lajmëroi për lojtarët e saj se update i versionit 2.7 do të vonohet. Dhe një njoftim i ri ka ardhur kësaj here duke na informuar se si Mihoyo ose siç…
Genshin Impact 2.7 do të vonohet goxha
Mihoyo sjell pothuajse çdo 6 javë update të mëdha të mbushura plot me evente dhe sigurisht karaktere të reja. Por kësaj here mesa duket update 2.7 i Genshin Impact do të vonojë goxha gjatë. Dhe nëse po pyesni veten se…
Genshin Impact | Si të merrni karaktere falas
Genshin Impact | Si të merrni karaktere falas Genshin Impact ka një numër të madh karakteresh i cili tashmë është 42 dhe pritet që të rritet në të ardhme. Por të gjithë e dimë se sa e vështirë është që…
Top 4 karakteret më të mirë për të nisur Genshin Impact
Lojtarët e rinj në Genshin Impact vuajnë goxha për shkak se nuk kanë shumë karaktere dhe e kanë të vështirë për të bërë level up shumë karaktere. Prandaj ne po iu ndihmojmë duke iu sjellë një listë me karakteret më…
Genshin Impact zbulon detaje të reja rreth Yun Jinn
Para disa javës zhvilluesi i Genshin Impact, Mihoyo, zbuloi Yun Jin e cila është një nga karakteret e reja që do të vijë së shpejti në lojë. Dhe së fundmi në The Game Awards, Mihoyo zbuloi detaje të reja rreth…
Sa damage bën karakteri juaj në Genshin Impact?
Genshin Impact është një ndër ato lojëra gacha që iu ofron karaktere nga më të ndryshmet. Dhe secili prej tyre duhet bërë build për t’iu lehtësuar punën. Por si të llogarisni se sa damage bën karakteri juaj? Për të llogaritur…
Sa hapsirë zë Genshin Impact në PC dhe Android/iOS?
Që prej lancimit të saj në shtator të vitit 2020, Genshin Impact ka fituar një famë dhe popullaritet të madh duke ua kaluar shumë lojëra. Por tashmë lojtarët e Genshin Impact po përballen me një problem i cili është hapsira…
Si të merrni And I Would Walk 3000 More Hidden Achievement në Genshin Impact
Achievement në Genshin Impact janë diçka e rëndësishme pasi përveç faktit që mund të bëni “fleks” me miqtë tuaj por gjithashtu merrni edhe Primogems. Dhe me shumë mundësi iu kanë shpëtuar disa Achievement prandaj po iu sjellin një guide se…
Këto janë leaks e fundit rreth Genshin Impact 2.2
Vetëm 1 javë pas lançimit të versionit 2.1 të Genshin Impact, leaks për versionin 2.2 ka filluar të qarkullojnë duke na dhënë më shumë informacione rreth karaktereve, kundërshtarëve dhe vendeve të reja që do të vijnë. Edhe pse versioni 2.2…