Tag: geeked week

Cowboy Bebop i Netflix ndan fotot e reja të kastit
Netflix ka ndarë fotografi të reja nga anëtarët e kastit të zbuluar kohët e fundit për serinë e tyre të re të Cowboy Bebop! Ka qenë një udhëtim i çuditshëm për shumë adhurues të serisë anime origjinale të Sunrise. Këto…
Splinter Cell na sjell pamjet e Sam Fisher në serialin e animuar
Fansat e videolojërave Tom Clancy sapo morën pamjen e tyre të parë në Sam Fisher në serinë e re të animuar Splinter Cell nga Netflix. Shërbimi streaming aktualisht po pret një ngjarje pesë-ditore falas, të quajtur Geeked Week, e cila…
Një konventë e The Witcher do të vijë së shpejti
Për të përmbyllur Geeked Week të Netflix, shërbimi i transmetimit njoftoi edhe një ngjarje tjetër, por këtë herë gjithçka ka të bëjë me The Witcher. Ngjarja do të quhet Witchercon dhe do të drejtohet nga CD Projekt Red, zhvilluesit e…
Sezoni i dytë i The Witcher do të shfaqet javës tjetër
Me E3 2021 që po afron, vëmendje e madhe e lojtarëve është për njoftime të reja, azhurnime të pajisjeve dhe ndoshta edhe disa marifete të reja mjaft emocionuese. Por qershori nuk ka të bëjë vetëm me katër ditët të E3,…