Tag: gamescom 2020

Mafia: Definitive Edition vjen me një trailer të ri
Kemi mundësinë të shikojmë pamje të tjera të remake-ut të Mafia, Mafia: Definitive Edition. Një traileri i ri i narrativës së lojës u postua mbrëmë në Gamescom 2020. Klipi i quajtur: "A life of reward too big to ignore" na…
Star Wars do të vijë në Sims 4
Ju do të mund të përdorni Force në lojën tuaj të ardhshme të Sims dhe nuk do ju duhen mods për ta bërë këtë gjë. The Sims 4 Star Wars: Journey to Baatu është një crossover zyrtar i Star Wars…
Gamescom 2020 do të mbahet online në gusht
Eventi katër ditor do të fillojë në 27 gusht. Gamescom 2020 u anullua në prill, por organizatorët e saj thanë se një event dixhital do të mbahej për ta zëvendësuar. Sot, ekipi i Gamescom zbuloi detajet e këtij eventi, që…
Zbulohen detajet për Gamescom 2020
Muajin që lamë pas, organizatorët e Gamescom njoftuan versionin dixhital të konferencës vjetore që do të mbanin për 2020, pas shpërthimit të pandemisë së coronavirus në të gjithë botën. Tani janë publikuar edhe më shumë detaje për ato që duhet…