Tag: gamers

Ky studim ka zbuluar se treçereku i gamers vuajnë nga pagjumësia
Një studim i bërë së fundmi ka zbuluar se një proporcion i konsiderueshëm i gamers kanë probleme shëndetsore, për shkak të cilësisë së dobët të gjumit, ngërçeve dhe dhimbjes muskulore. Studimi i mbajtur nga GamblingDeals mori rreth 8,000 gamers si…
Ninja sjell një Hoodie posaçërisht për Gamers
Tyler "Ninja" Blevins ka njoftuar shtojcën e ardhshme të linjës së tij të merch. Bëhet fjalë për një hoodie unik që është i dizenjuar të lejojë gamers të vënë kufjet sipër kapuçit të tij, pa dëmtuar cilësinë e audios. Hoodiet…
Ninja do të mbajë 12 orë livestream në Time Square natën e vitit të ri
Niseni vitin e ri 2019 me Fortinite X Ninja. Ninja njoftoi sot se ka bashkëpunuar me Red Bull për te bërë livestream për 12 orë në prag të Vitit të Ri, siç raportohet nga Variety. Stream-i do të fillojë në orën…