Samsung lançon SmartThings Find
SmartThings Find është një mënyrë e re për të gjetur shpejt dhe lehtë pajisjet tuaja Galaxy Samsung Electronics shpalli sot lançimin e SmartThings Find, një shërbim të ri që ju ndihmon të lokalizoni shpejt dhe me lehtësi pajisjet Galaxy. Pasi…
Galaxy Watch3 dhe Galaxy Buds prezantohen zyrtarisht
Qëndroni produktiv, të lidhur dhe të shëndetshëm në këtë epokë të re me aksesorët më të rinj nga Samsung Samsung Electronics njoftoi sot në Unpacked Galaxy Watch3 dhe Galaxy Buds Live. Galaxy Watch3 është një orë inteligjente e gjeneratës tjetër…
Galaxy Tab S7 dhe Tab S7+, tablet universal për produktivitet dhe kreativitet
Galaxy Tab S7 dhe Tab S7+ janë dy tableta fleksibël dhe të gjithanshëm që kombinojnë aftësinë e një kompjuteri, fleksibilitetin e një tableti dhe lidhjen e një smartphone. Duke u bazuar në trashëgiminë e lidershipit të Samsung të Galaxy 5G,…
Samsung prezanton Galaxy Note20 dhe Note20 Ultra për të fuqizuar punën dhe lojën tuaj
Seria Galaxy Note20 është një central produktiviteti, që lidhet pa probleme me ekosistemin Galaxy për t’ju dhënë më shumë fleksibilitet dhe kohë për çka ka më shumë rëndësi. Sot, Samsung Electronics organizoi eventin e parë ndonjëherë virtual  ‘Galaxy Unpacked’ transmetuar…
Krijo, mëso dhe relaksohu me elegantin Galaxy Tab S6 Lite
Galaxy Tab S6 Lite përmban një S Pen me dizajn të rifreskuar për marrjen e shënimeve, dhe një ekran gjithëpërfshirës për argëtim të zgjeruar. Samsung Electronics sot prezantoi tabletën e re Galaxy Tab S6 Lite, një tabletë elegante dhe të…
5 aplikacionet më të mira gjatë izolimit sipas Samsung
Samsung ju sjell 5 aplikacionet më të mira që koha në izolim të fluturojë! Situata në të cilën ndodhemi prek secilin nga ne ndryshe. Disa kanë pastruar shtëpitë e tyre me themel, disa i janë përkushtruar ushtrimeve të fitnesit, e…
Smartphone-t Samsung Galaxy të lëvduar si më të mirët e vitit
Në një përmbledhje të vitit që lamë pas, mund të thuhet padyshim se 2019 ishte viti i gjigandit të telekomunikacionit, Samsung Electronics. Smartphone-t Galaxy u lavdëruan si pajisjet më të mira të vitit nga mediat dhe agjensi të ndryshme të…
Bëhet leak pamja zyrtare e Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Ky smartphone pritet të ketë 100x zoom dhe më shumë Kemi patur shumë leaks rreth Samsung Galaxy S20 gjatë kohëve të fundit, duke nisur nga kamera, parametrat dhe më shumë. Tashmë, na është dhënë mundësia të shohim versionin më të…
Samsung Galaxy S10 do të lançohet zyrtarisht në 20 shkurt
Do të lançohen 3 versione të flagship-it, si dhe një model tërësisht funksional i një telefoni i cili mund të paloset. Pas shumë muajve pritje, zërave dhe prototipeve, Samsung njofton se data e lançimit të Samsung Galaxy S10 do të jetë…