Tag: fut champs weekend league

Diogo Jota i Liverpool tregon skuadrën e tij të FIFA me të cilën dominoi në fundjavë
Diogo Jota i Liverpoolit ka zbuluar Ultimate Team të tij FIFA 21 pasi kapi 30-0 në FUT Champs Weekend League dhe mori vendin e parë në botë Jota, i cili aktualisht po mungon për Liverpoolin për shkak të dëmtimit, zbuloi…