Tag: from software

Elden Ring kalon shikimet e GTA 5 në YouTube
Nuk është çudi që Elden Ring është një nga lojërat më të mëdha të vitit 2022, por ka arritur të krijojë një histori si një nga lojërat më të mëdha që ka goditur ndonjëherë në YouTube. Në fillim të këtij…
Ju mund të luani Elden Ring co-op me këtë mod
Pasi u konfirmua muajin e kaluar, modaliteti i shumëpritur Co-op multiplayer i Elden Ring është më në fund live. Ky mod co-op Elden Ring është aktualisht vetëm në “një early beta”, por është i disponueshëm për t'u shkarkuar tani, kështu…
Elden Ring arrin të shesë mbi 13 milionë kopje
Elden Ring arriti të shesë 13.4 milionë kopje në pak më shumë se një muaj, duke e bërë atë si lojën më të suksesshme të FromSoftware deri më sot. Shitjet marramendëse u zbuluan në mbledhjen e fundit të fitimeve të…
Ky mod në Elden Ring ju lejon të luani co-op gjithë kohës
Përpjekja për të luajtur Elden Ring me miqtë e jetës reale janë po aq të vështira sa udhëtimi në Erdtree. E tillë është beteja co-op, saqë pyesni veten nëse të gjitha ato shkëputje, pushtime, shenja thirrjesh që nuk shfaqen dhe…
Distortion2 bën speedrun Elden Ring për 19 minuta
Tani është bërë aq e përditshke sa që nuk na bën më përshtypje se sa here bëhen speedrun lojërat në Elden Ring. Ju do të mendonit se do të humbiste shkëlqimin e tij pasi të shihni një kohë të re…
Elden Ring po shkatërrohet tashmë nga modders
Popullariteti i Elden Ring thjesht nuk duket se po pushon fare. Pavarësisht se nesër bën një muaj nga lançimi, askush nuk duket se po flet për asgjë tjetër. Që nga 14 marsi, loja shiti 12 milionë kopje në mbarë botën,…
Elden Ring Review
Ka ardhur një moment ku njerëzit janë lodhur aq shumë nga lojërat multiplayer, sa që duan të bëjnë pak pushim dhe të rekalsohen. Pikërisht në këtë moment From Software gjen mënyrën më perfekte të mundshme për ta kaluar këtë kohë…
6 lojëra që duhet të luani pasi keni mbaruar Elden Ring
Po i vjen fundi i aventurës suaj në The Lands Between? Këtu janë 6 lojëra të tjera për t'i provuar nëse ju pëlqeu Elden Ring. Elden Ring ka qenë një triumf për FromSoftware dhe Bandai Namco, duke ngritur në qiell…
Elden Ring është loja më e shitur e vitit deri tani
NPD Group ka publikuar të dhëna të reja në lidhje me tregun e lojërave për muajin e kaluar, dhe sipas këtyre të dhënave, Elden Ring i FromSoftware tani është zyrtarisht videoloja më e shitur e vitit në Shtetet e Bashkuara,…
Ky YouTuber e çliroi Elden Ring brenda një ore
Elden Ring është një lojë absolutisht masive e mbushur me mijëra vendndodhje sekrete, quest-line NPC, loot për të zbuluar dhe bosa për t'u vrarë. Për shumicën e njerëzve, një lojë e plotë e Elden Ring do të marrë diku nga…