Tag: friends

Vdes aktori i Friends në moshën 59 vjeçare
James Michael Tyler, aktori më i njohur për rolin e Gunther në të dhjetë sezonet e Friends, ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare. Tyler po luftonte me kancerin e prostatës në fazën 4 dhe vdiq të dielën në mëngjes në…
Lisa Kudrow thotë se Friends do të ishte shumë ndryshe nëse do të bëhej në kohët e sotme
Lisa Kudrow, që ka luajtur rolin e Phoebe Buffay përgjatë 236 episodeve të Friends, ka folur për serialin në një intervistë. Sado që qëllimi kryesor i kësaj të fundit ishte promovimi i rolit të saj në Space Force, sitcomi i…
Episodi special i ribashkimit të Friends do të filmohet në fund të verës
Episodi i shumëpritur i ribashkimit të Friends supozohej të lançohej në ditën e parë të shërbimit streaming të WarnerMedia, HBO Max, por përfundoi duke u shtyrë në një afat të papërcaktuar për shkak të pandemisë së COVID-19. Tani, Bob Greenblatt…
Aktori i Chandler nga Friends hedh shenja për një rikthim të serialit
Matthew Perry ka postuar një status në Twitter, i cili ka ekzaltuar shumë fansa të sitcom-it legjendar Në muajt e fundit ka pasur thashetheme mbi FRIENDS dhe mundësisë së një ribashkimi ose një cikli të ri. Në fakt, Nëntorin e…
Modi i ri që kthen Skyrim në multiplayer hyn në closed beta
Së shpejti do të keni mundësinë të eksploroni Skyrim së bashku me 8 miqtë tuaj në Skryrim Together. Edhe pse Bethesda tentoi të kthente serinë Fallout online me Fallout 76, le të themi që rezultatet nuk ishin aspak të kenaqëshme.…