Tag: free fire max

Garena nuk ka plane të përdorë Free Fire MAX në esports
Edhe me lançimin e një versioni "të përmirësuar" të lojës, Garena po i përmbahet origjinalit Free Fire në mjediset esports. Free Fire MAX u lançua globalisht më 28 shtator për pajisjet Android dhe iOS. Loja është një version i përmirësuar…
Free Fire Max do të dalë në datë 28 Shtator
Garena njoftoi datën e fillimit të lojës më të shumëpritur Battle Royale, Free Fire Max. Në një deklaratë për shtyp të mbajtur nga Garena, Free Fire Max më në fund do të dalë globalisht më 28 shtator. Free Fire MAX…
Ja se si të luani versionin e përmirësuar të Free Fire
Garena po sjell një version më të mirë të Free Fire me grafika, veçori të reja dhe më shumë. E quajtur Free Fire MAX, pre-registration do të fillojë në Google Play Store globalisht nga 29 gusht e tutje. Përveç grafikës…