Tag: franca

GameON parashikoi fitoren e shqiptarëve të Zvicrës kundër Francës
Gjatë mbrëmjes së djeshme u zhvillua një ndër ndeshjet kryesore të UEFA Euro 2020 e cila ishte ajo midis Francës dhe Zvicrës. Zvicra arriti të kthente një disavantazh prej 2 golash kundrejt "Gjelave" francezë dhe e çoi ndeshjen në kohë…