fbpx
Warframe i ka bërë remaster Plains Of Eidolon dhe është fantastik
Një update i madh ka sjellë prapë në jetë Plains Of Eidolon, zonën origjinale open-world të këtij free-to-play shooter. Digital Extremes është rikthyer në Tokë për të spastruar mjedisin, duke e sjellë më në vijë me peizazhet Venusiane të Fortuna.…
Fortuna do të ketë një kapitull të dytë
Pjesa tjetër e zgjerimit të Fortuna të Warframe, e cila përqendrohet në një lëvizje të rezistencës në Venus, i bën lojtarët të përballen me një merimangë gjigande, të quajtur The Profit Taker. Digital Extremes diskutuan disa detaje rreth fazës së…
Warframe: Fortuna arrin të numërojë 132,000 lojtarë
Lançimi i Fortuna i ka bërë lojtarët të dynden në Warframe. Loja free-to-play-shooter u mbush plot përgjatë fundjavës teksa lojtarët kryenin udhëtimin e tyre në Venus, duke numëruar plot 132,000 prej tyre. Githyp and Steamcharts tregojnë se Warframe arriti ekzaktësisht 131,722 lojtarë brenda kësaj…