Tag: fortnite icon series

Do të shohim Lil Nas X në Fortnite?
Lil Nas X po shijo suksesin e hiteve si 'Industry Baby' dhe 'Montero', por një koncept popullor do ta bënte atë edhe më të famshëm, në Fortnite me skin e tij të Serisë ICON. Talenti në rritje ka lënë përshtypjen…
Si të merrni skin të Lebron James në Fortnite | GUIDE
Leaks të reja kanë dalë për të sugjeruar që legjenda e NBA LeBron James do të jetë i famshëm tjetër me emër të madh që do të marrë skin-in e tij të Fortnite ICON Series. ICON Series tashmë ka bërë…
Ja si do të dukej skini i Tfue në Fortnite
Artisti i Fortnite D3NNI ka dizenjuar një koncept briliant të një skini për lojtarin pro Turner Tfue Tenney, me rastin e Icon Series të Epic Games. Fortnite Icon Series është inovacioni më i fundit i Epic Games, i krijuar për…