Tag: fortnite crew

Ja se çfarë ofron Fortnite Crew Pack në korrik?
Fortnite Crew është një anëtarësim që funksionon paksa si Netflix, duke i lejuar fansat e përkushtuar të kenë akses në shumë përfitime çdo muaj, duke përfshirë një sasi të caktuar V-Bucks dhe një skin ekskluzive me cosmetics të përshtatshme. Le…
Kjo është gjithçka që vjen në Maj për Fortnite Crew Pack
Anëtarësia në Fortnite Crew lejon lojtarët të marrin Battle Pass, V-Bucks, skin-e ekskluzive dhe përfitime të tjera mujore për një çmim të caktuar. Lista e shpërblimeve do të përditësohet çdo muaj, por po dëshmohet e suksesshme me fansat e skin-ave…
Fortnite Crew ofron 3 muaj falas Spotify Premium
Fortnite po rrit shërbimin e saj të pajtimit mujor, Fortnite Crew, duke u ofruar lojtarëve 3 muaj falas të Spotify Premium. Fortnite po përpiqet të forcojë shërbimin e saj të abonimit Fortnite Crew duke u ofruar abonentëve disa përfitime shtesë.…
Çfarë ka përfshirë Fortnite Crew Pack për muajin prill
Fortnite Crew membership lejon lojtarët të marrin Battle Pass, V-Bucks, exclusive skins dhe përfitime të tjera mujore për një çmim të caktuar. Lista e shpërblimeve do të bëhet update çdo muaj, por po dëshmohet e suksesshme me adhuruesit e skins…
Çfarë përfshihet në Fortnite Crew për muajin shkurt
Anëtarësimi në Fortnite Crew i lejon lojtarët të marrin Battle Pass, V-Bucks, skine ekskluzive dhe përfitime të tjera mujore, për një çmim të caktuar. Lista e përfitimeve përditësohet çdo muaj. Deri më tani kjo paketë po rezulton e suksesshme me…
Si të merrni emote-in ekskluziv të Fortnite Crew
Epic Games po jep një Fortnite Crew Emote si për lojtarët e rinj dhe të vjetër si ndjesë për shkak të fillimit të tyre të vështirë me abonimin e ri të Fortnite Crew. Dhe ne do t'ju tregojmë se si…
Epic premton të përmirësojë abonimin në Fortnite Crew
Anëtarët e Fortnite Crew do të shijojnë gjithmonë e më shumë gjëra në vazhim e tutje. Kjo sipas një postimi në blogun e Epic Games. Antarësimi mujor në Fortnite Crew kushton $11.99 / £9.99 dhe ju jep lojtarëve akses në…
Epic u kërkon ndjesë lojtarëve të Fortnite me një emote falas
Nëse keni qenë një nga njerëzit që u regjistruan për Fortnite Crew dhe patët probleme kur ajo u lançua në dhjetor, Epic Games po kërkon ndjesë për këto probleme përmes një emote falas. Ja se si mund ta merrni. Kur…
Fortnite merr një subscription mujor të quajtur Fortnite Crew
Më herët gjatë këtij muaji dolën ca leaks që sugjeronin aplikimin e një modeli subscription mujor në Fortnite. Duket se këto rezultuan të vërteta, pasi Epic Games ka njoftuar se do të sjellë një abonim mujor në lojën battle royale…