Tag: forsaken

Harta e fundit e Black Ops – Cold War Zombies vjen në 7 Tetor
Fansat e Call of Duty: Black Ops - Cold War do të shijojnë një hartë të fundit të Zombies duke filluar javën e ardhshme. Harta e re, Forsaken, do të jetë në dispozicion falas më 7 tetor, njoftoi Treyarch. Tifozët…
Bungie ndahet nga Acitvision, do të ketë kontroll të plotë mbi Destiny
Ndarja "shkund" industrinë e gaming. Zhvilluesi Bungie dhe publikuesi Activision do të ndahen nga njëri tjetri, dhe lajmi më i rëndësishëm është se Bungie do të ketë kontroll të plotë mbi zhvillimin e serisë Destiny. Kjo vjen pas disa viteve…
Destiny 2: Pamjet e para nga pushtimi i Forsaken
Nëse keni qenë duke luajtur Destiny 2 ditët e fundit, atëherë ndoshta e dini se zgjerimi Forsaken e ka "tundur" lojën, në terma të mirë. Në të vërtetë, DLC-ja e re ka sjellë dy vende të reja për të eksploruar dhe…