Football Manager 2020 është marrë nga 1 milion njerëz në Epic Store deri më tani
Drejtori i lojës, Miles Jacobson dha lajmin në Twitter. "Na u tha të prisnim një numër të madh, por jam i habitur me atë që po shohim", shkroi ai. "Mbi 500,000 lojtarë të Football Manager 2020 në platformë në 24…
Football Manager 2020 dhe Watch Dogs 2 janë falas në Epic Games Store
Në fakt janë tre lojëra falas këtë javë, bashkë me Stick it to the Man. Një treshe e re lojërash është tashmë e juaja për t'u marrë në Epic Games Store. Këtë javë kemi një miks goxha të lezetshëm: Football…
Football Manager 2020 është falas për t’u luajtur për një javë
Rikrijoni Euro 2020 ndërsa prisni që të kthehet vitin e ardhshëm Nuk ka shumë futboll që po luhet tani, dhe madje edhe Euro 2020 është shtyrë, por nëse jeni mbërthyer brenda dhe ju mungon aksioni i skuadrës suaj të preferuar,…
Football Manager 2020 kap numër rekord lojtarësh prej Coronavirus
Football Manager 2020 sapo arriti një rekord për numrin e njëkohshëm të lojtarëve në lojë. Katër muaj pas lëshimit të saj, loja e Sport Interactive pa një numër rekord lojtarësh që luanin lojën kohët e fundit. Izolimet e shkaktuara nga…
Gjithçka dimë për Football Manager 2020
Pas lançimit të beta-s, kemi mundësi të flasim më shumë për Football Manager 2020 Tashmë që beta e Football Manager 2020 është lançuar, komuniteti i Football Manager sa vjen e po bëhet më entuziast. Simulatori i Sports Interactive mbahet si…
Football Manager 2020 do të vijë në nëntor
Football Manager 2020 është vetëm një muaj larg dhe gjërat do të fillojnë tamam në Steam dhe pajisjet mobile në datë 19 nëntor. Sipas zhvilluesit, tre versione të lojës do të lançohen në të njejtën ditë: Football Manager 2020 që…
Lajmerohet zyrtarisht lançimi i Football Manager 2020
Gjithashtu zbulohet dhe nje trailer i lojes Football Manager 2020 është zbuluar zyrtarisht dhe padyshim që do t'ju lejë pa gjumë kur të vijë gjatë këtij viti. Sports Interactive ka zbuluar gjithashtu një trailer të ri për lojën, të cilin…