Tag: followers

Ylli i Squid Game, HoYeon Jung arriti 20 milionë ndjekës në Instagram pas debutimit të Netflix
Shfaqja e fundit hit e Netflix Squid Game ka pushtuar internetin dhe aktorja kryesore HoYeon Jung ka marrë shpërblimet, pasi numri i ndjekësve të saj në Instagram është rritur në mbi 20 milionë që kur debutoi programi. Drama e Koresë…
Si të fitoni para në TikTok?
Duket mjaft e lehtë për të fituar disa ndjekës në TikTok. Marrja pjesë në një vallëzim viral ose prirje të çmendur mund t'ju bëjë të shfaqeni në FYP. Por, sa ndjekës ju duhen në të vërtetë për të fituar para…
Kush janë streamer-at më të mëdhenj në 2019?
Këto janë streamer-at me më shumë followers, subcribers dhe të ardhura në 2019. Secili prej nesh ka streamer-in e tij të preferuar. Dikujt mund t'i pëlqejë të shikojë momente të aftësive të Shroud, dikujt tjetër shpërthimet e Dr. Disrespect. Sipas…