Fnatic mund TSM në ndeshjen e parë LoL Worlds 2020
Ja se cfar ka ndodhur ndeshjen e pare ne World's 2020 Organizatat e League of Legends, Fnatic dhe Team Solomid u përballën në një ndeshje shumë të pritur në Ditën 1 të fazës së grupeve të Kampionatit Botëror 2020, me…