Tag: Flashpoint mode

Flashpoint mode rikthehet në Apex Legends
Nëse keni planifikuar të ktheheni në Apex Legends, tani është koha. Flashpoint mode dhe disa shpërblime të reja emocionuese janë shpallur për eventin e ri Unshackled. Apex Legends ka një bazë masive lojtarësh të dedikuar për ranked dhe njohuritë e…