Tag: fitness

Kush është Joey Swoll në TikTok? Instruktori i cili përballet me toksikët në fitness
TikToker Joey Swoll ka grumbulluar pothuajse tre milionë ndjekës në aplikacion me edhe më shumë shikime nëpër videot e tij virale. Por kush është ai dhe çfarë i kanë tërhequr fansat? Joey Swoll është një frekuentues aktiv i palestrës dhe…
Lojtari i FIFA 20 Ultimate Team zbulon një bug që kursen shumë para
Fitness Cards nuk po punojnë siç duhet YouTuber-i i njohur Craig "NepentheZ" Douglas ka zbuluar një glitch mjaft të çuditshëm në FIFA 20 Ultimate Team dhe duket se Fitness Cards janë plotësisht të panevojshme në lojë. Ka shumë karta njëpërdorimëshe…