Tag: fire force

Fire Force do të rikthehet me Season 3
Pas kohësh të gjatë me thashetheme dhe leaks goxha të mëdha, më në fund kemi një njoftim zyrtar rreth Season 3 të anime së Fire Force. Pas disa raportesh gjatë muajit të kaluar se Season 3 i Fire Force është…
Fire Force Season 3 mund të vijë së shpejti
Pas përfundimi të Season 2 të Fire Force gjatë vitit 2020, seria anime nuk pati asnjë njoftim ose lajmërim nëse do të ketë një vazhdim. Por një raport i ri na njofton se Season 3 është duke u punuar dhe…
Fire Force do të përfundojë këtë muaj
Kur bëhet fjalë për manga të nivelit të lartë, Kodansha ka një numër seriale të arrira dhe Fire Force është vetëm një prej tyre. Historia e mbinatyrshme ka vazhduar prej vitesh, dhe premiera e saj anime vetëm sa solli më…
Ja se çfarë duhet të presin fansat e anime këtë verë
Kjo verë do të jetë mjaft e ngjeshur për fansat e anime Vera po vjen dhe me shume anime për fansat e saj. Gjate sezonit te pranverës shume prej anime u shtynë për në verë ose më vonë  për shkak…