Tag: final fantasy XIV

Final Fantasy XIV iu sjell lojtarëve një javë falas
Sot në Final Fantasy XIV lançohet expansion i shumëpritur Endëalker duke sjellë një mal me lojtarë në MMO. Por kjo gjë solli probleme të mëdha për serverat e lojës dhe kjo e bën Square Enix që t’iu dhurojë lojtarëve një…
Ja se si do të duken skin-et e Final Fantasy 14 në Among Us
Sëshpejti në Among Us do të ket skine të reja Final Fantasy 14 tashmë ka një seri kriterësh të adhurueshëm. Tani, ju mund të shtoni personazhe te Among Us në atë listë, në sajë të disa modeleve të reja të…
Final Fantasy XIV: Njoftohet lançimi i expansion-it të ri
Pas ardhjes së Heavensward dhe Stormblood, Square Enix njoftoi edhe lançimin e expansion-it të ri në Final Fantasy XIV. Do të quhet Shadowbringers dhe pritet të publikohet  në fillim të 2019 për PC dhe PS4. Kjo u shpall gjatë Las Vegas Fan Festival…