Tag: Final Fantasy 16

Zbulohen detaje të reja rreth Final Fantasy 16
Data e publikimit të Final Fantasy 16 është në verën e vitit 2023, sipas PlayStation. Ne gjithashtu pamë një trailer të ri emocionues për lojën RPG, dhe është e qartë se zhvilluesi Square Enix po punon shumë në duelet mes…
Final Fantasy 16 njoftohet zyrtarisht për PS5
Mendohet se loja mund të jetë edhe ekskluzive e PS5. Final Fantasy 16 është zbuluar zyrtarisht gjatë eventit të Sony për PS5, duke zbuluar se për momentin loja do të vijë vetëm në PlayStation 5. Përmes trailerit të ri mundëm…