Tag: fiddlesticks

Këto janë patch notes të Patch 10.7 në League of Legends
Rework-u i Fiddlesticks më në fund ka ardhur në lojë Me zërat se një kampion i ri do të vijë në lojë (i cili mesa duket ishte thjesht një pinguin i lezetshëm i quajtur Pingu) dhe me lojtarët që po…
A do të jetë Fiddlesticks një jungler i mirë në Patch 10.7?
Rework-u i Fiddlesticks do të vijë në lojë në patch-in e ardhshëm Rework-u më i fundit i Fiddlesticks në League of Legends, i cili tashmë mund të testohet në PBE, duket fantastik si nga aspekti vizual, por edhe nga gameplay.…
Publikohen aftësitë e reja të Fiddlesticks në League of Legends
Deri diku i njëjti, por me ndryshime të rëndësishme Rework-u i ri i Fiddlesticks duket fantastik dhe tmerrues. Riot Games publikoi ditën e djeshme një video ku tregonte për herë të parë aftësitë e reja të kampionit pas rework-ut, të…
Riot Games publikon trailer-in e parë të Fiddlesticks
Rework-u duket i tmerrshëm Riot Games tha më herët se rework-u i Fiddlesticks është shumë afër. Megjithatë, as ky paralajmërmi nuk mjaftoi për të përgatitur lojtarët e League of Legends për trailer-in e tmerrshëm që u publikue. Një frikë antike…
Rework i Fiddlesticks në League of Legends të jep makthe
Ky dizajn i ri i përshtatet në mënyrë perfekte kampionit Zhvilluesit e Riot i dhanë mundësi lojtarëve të League of Legends të shikonin për herë të parë rework-un e Fiddlesticks, i cili padyshim që duket i tmerrshëm. Në Dev Corner,…
Zbulohet më shumë mbi Senna, Fiddlesticks dhe Volibear në LoL
Champion Roadmap-i i fundit zbulon më shumë mbi kampionët e rinj që do të vijnë në League of Legends Riot Games solli shumë lajmërime të reja në 10-vjetorin e League of Legends, duke na dhënë një ide më të mirë…
Volibear dhe Fiddlesticks janë fituesit e votimit për rework në LoL
Gara ishte shumë e afërt Fansat e League of Legends në mbarë botën patën mundësi të votonin më herët këtë muaj për kampionin të cilin ata dëshironin të bëhej rework në 2020. Tashmë, rezultatet janë publikuar dhe fituesit (në shumës)…