Tag: fast & furious

Fast & Furious vjen në Rocket League
Psyonix sapo njoftoi se duke filluar nga 17 qershori kthimin e Fast & Furious në Rocket League. Lojtarët kanë kërkuar një shans të dytë për të kapur këto makina DLC për vite me radhë, dhe ata më në fund do…
Në Fast & Furious 9, ekipi i Toretto do të shkojë në hapësirë
Disa muaj më parë, Ludacris kishte lënë të kuptohet se ekskluziviteti Fast & Furious do të shkonte në hapësirë, por nuk e konfirmoi atë. Tani, konfirmimi erdhi përmes Michelle Rodriguez dhe në Fast 9, ekipi Dominic Toretto i Vin Diesel…
Zhvillime të reja mbi filmin e shumëpritur Hobss & Shaw
Një foto e re nga filmi Hobbs & Shaw është publikuar dhe bashkë me të edhe lajmi se titulli I filmit nuk do të jetë ky. Lajmi u bë I ditur nga vetë regjizori I filmit David Leitch. Tani e…